Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

mark Instant Vacation Caribbean mark. dla kobiet

mark Instant Vacation Caribbean mark. dla kobiet

tropikalny

mark Instant Vacation Caribbean marki mark. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. mark Instant Vacation Caribbean został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mango i karambola; nutami serca są kwiat brzoskwini, kwiat pomarańczy i strelicja; nutą bazy jest drzewo tekowe.

Mango Karambola

Kwiat brzoskwini Kwiat pomarańczy Strelicja

Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mark Instant Vacation Caribbean by mark..

mark Instant Vacation Caribbean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. mark Instant Vacation Caribbean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. mark Instant Vacation Caribbean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mark Instant Vacation Caribbean marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mark Instant Vacation Caribbean marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ayala Moriel Altruism Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Sergio Tacchini Feel Good Woman The Body Shop Cassis Rose Rene Lezard Identite Gattinoni Pret a Porter Miller Harris Figue Amere Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Victoria`s Secret Pure Seduction Adidas Adidas Fresh Escape Des Filles a la Vanille Je T'aime Adidas Adidas Moves Pulse Her