Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

mark Citrus Bloom mark. dla kobiet

mark Citrus Bloom mark. dla kobiet

mark Citrus Bloom marki mark. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. mark Citrus Bloom został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka i mango; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i wiciokrzew; nutami bazy są drzewo tekowe, paczula i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Mandarynka Mango

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew

Drzewo tekowe Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mark Citrus Bloom by mark..

mark Citrus Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. mark Citrus Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. mark Citrus Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mark Citrus Bloom marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mark Citrus Bloom marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Flirt Avon Dreamlife Bouquet Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Oriflame Embrace Her Givenchy Hot Couture White Collection Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Avon Urban Flowers Roma Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Fragrances of Ireland Inisfree Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Rasasi Hope Madonna Nudes 1979 Sensual