Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

mark Bohista mark. dla kobiet

mark Bohista mark. dla kobiet

kakaowy

mark Bohista marki mark. to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. mark Bohista został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są imbir i lilia; nutą serca jest orchidea; nutami bazy są piżmo i meksykańska czekolada.

Imbir Lilia

Orchidea

Piżmo Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mark Bohista by mark..

mark Bohista Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. mark Bohista, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. mark Bohista, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mark Bohista marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mark Bohista marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Gabriela Sabatini Devotion Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Jette Joop By Night Jette Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Montale Vanilla Extasy L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker Aquolina Pink Sugar Sensual Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Payard Pistachio Ganache