Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

True Heart mark. dla kobiet

True Heart mark. dla kobiet

True Heart marki mark. to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, pieprz, liczi, piwonia, cynamon, piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Pieprz Liczi Piwonia Cynamon Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Heart by mark..

True Heart Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. True Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. True Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Heart marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Heart marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Lancome Aroma Calm Carolina Herrera 212 Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Bijan Bijan Nude Avon Bond Girl 007 Paul Smith Rose Summer Edition Kiehl`s Original Musk Molinard Lavande Bath and Body Works Twilight Woods Love & Toast Pomme Poivre