Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hello Pretty mark. dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

wodny
tropikalny

Hello Pretty marki mark. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hello Pretty został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat wiśni, liczi, gruszka i piżmo.

Kwiat wiśni Liczi Gruszka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello Pretty by mark..

Hello Pretty Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. Hello Pretty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. Hello Pretty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello Pretty marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello Pretty marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Britney Spears Midnight Fantasy Avon Always Paris Hilton Just Me Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Avon Island Vibe Alain Delon Samourai Pinkberry Franck Olivier Passion S. Cute Sweet Amour Green Apple Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Lise Watier Neon Love Desirable LR LR Classics Florence