Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Secret Love essence dla kobiet

Secret Love essence dla kobiet

Secret Love marki essence to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Secret Love został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są szafran, róża, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin i morela; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Szafran Róża Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Jaśmin Morela

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Love by essence.

Secret Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Secret Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Secret Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Love marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Love marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Givenchy Hot Couture Collection No.1 Al-Rehab Balkis Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Revlon Charlie Gold Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Nanette Lepore Nanette Profumum Roma Neroli Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Molinard Ecoute Moi Ulric de Varens Isa