Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Love Game essence dla kobiet

Love Game essence dla kobiet

Love Game marki essence to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Love Game został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka i frezja; nutami serca są jaśmin, pomarańcza i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Mandarynka Frezja

Jaśmin Pomarańcza Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Game by essence.

Love Game Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Love Game, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Love Game, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Game marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Game marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Christian Dior Sweet Sun Lancetti Etre Special Edition III Domenico Caraceni Loren Houbigant Demi-Jour Fred Hayman Hollywood Star Prince Matchabelli Ginger Lotus Atelier Flou Shamsin Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Jacques Fath Eau de Fath M∙A∙C Asphalt Flower Robert Piguet Calypso