Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet

Mam: 1

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet Zdjęcia Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Rollercoaster Ride marki essence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Like a Rollercoaster Ride został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są jabłko i biała brzoskwinia; nutami serca są piwonia i kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Jabłko Biała brzoskwinia

Piwonia Kwiaty

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Rollercoaster Ride by essence.

Like a Rollercoaster Ride Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Rollercoaster Ride, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Rollercoaster Ride, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Rollercoaster Ride marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Rollercoaster Ride marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Givenchy Amarige Mariage Oriflame Freya Barbie Barbie Aventura Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Avon Odyssey Le Jardin Retrouve Jasmin Scents of Time Night Star Lisa Hoffman Tunisian Neroli Serge Lutens Bas de Soie Roberto Capucci Ballade a Venise Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition