Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet

Mam: 1

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet Zdjęcia Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Rollercoaster Ride marki essence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Like a Rollercoaster Ride został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są jabłko i biała brzoskwinia; nutami serca są piwonia i kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Jabłko Biała brzoskwinia

Piwonia Kwiaty

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Rollercoaster Ride by essence.

Like a Rollercoaster Ride Recenzje Perfum

Like a Rollercoaster Ride by essence 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Rollercoaster Ride, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Rollercoaster Ride, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Rollercoaster Ride marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Rollercoaster Ride marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior I Love Dior Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Shiseido Energizing Fragrance Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Diptyque Do Son Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Caron Acaciosa April Aromatics Rose L'Orange Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 Long Lost Perfume Casaque Royal Apothic Versailles Afternoon