Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet

Mam: 1

Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet Zdjęcia Like a Rollercoaster Ride essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Rollercoaster Ride marki essence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Like a Rollercoaster Ride został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są jabłko i biała brzoskwinia; nutami serca są piwonia i kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Jabłko Biała brzoskwinia

Piwonia Kwiaty

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Rollercoaster Ride by essence.

Like a Rollercoaster Ride Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Rollercoaster Ride, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Rollercoaster Ride, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Rollercoaster Ride marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Rollercoaster Ride marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Guerlain Un Air de Samsara Carolina Herrera Flore S. Cute Sweet Amour Red Apple Mistral Verbena Flower Tsi-La Organic Misaki Ayala Moriel White Potion Keiko Mecheri White Petals Henri Bendel Rose & Oud Henri Bendel Jasmine & Tuberose DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Melvita Floral Water Camomille