Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Like a Rebel Queen essence dla kobiet

Like a Rebel Queen essence dla kobiet

migdałowy
Like a Rebel Queen essence dla kobiet Zdjęcia Like a Rebel Queen essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Rebel Queen marki essence to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Like a Rebel Queen został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, gruszka i kandyzowane jabłko; nutami serca są Śliwka i migdał; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i lukrecja.

Mandarynka Gruszka Kandyzowane jabłko

Śliwka Migdał

Drzewo sandałowe Piżmo Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Rebel Queen by essence.

Like a Rebel Queen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Rebel Queen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Rebel Queen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Rebel Queen marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Rebel Queen marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Puma Puma Aqua Man Hermes Eau de Cologne Hermes Yves Rocher Neblina Humiecki & Graef Multiple Rouge Demeter Fragrance Redhead in Bed Infusion Organique Acai Rain Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Romane Jet 365 Cabana for Two Carol`s Daughter Mango Melange Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus CnR Create Pisces for Men