Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Like a Good Girl essence dla kobiet

Like a Good Girl essence dla kobiet

Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Good Girl essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Good Girl marki essence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Like a Good Girl został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i biały pieprz; nutami serca są biała róża, frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo, wanilia, ekstrakt białego cedru i ambra.

Bergamotka Brzoskwinia Biały pieprz

Biała róża Frezja Konwalia

Piżmo Wanilia Ekstrakt białego cedru Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Good Girl by essence.

Like a Good Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Good Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Good Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Good Girl marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Good Girl marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Charms Ted Lapidus Creation Ralph Lauren Ralph Esprit Dynamic Life for Her Luciano Soprani Jolie Masaki Matsushima Masaki/Masaki Jacques Fath Yin Chipie Chipie LR Desperate Housewives Gabrielle So...? So...?Desirable LR LR Classics Santorini Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2