Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Like a Girl's Night Out essence dla kobiet

Like a Girl's Night Out essence dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

Like a Girl's Night Out essence dla kobiet Zdjęcia Like a Girl's Night Out essence dla kobiet Zdjęcia Like a Girl's Night Out essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Girl's Night Out marki essence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Like a Girl's Night Out został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, Żywica elemi, pitahaya i wilcza jagoda; nutami serca są róża, brzoskwinia, magnolia i kwiat mandarynki; nutami bazy są wetyweria, piżmo i wanilia.

Mandarynka Żywica elemi Pitahaya Wilcza jagoda

Róża Brzoskwinia Magnolia Kwiat mandarynki

Wetyweria Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Girl's Night Out by essence.

Like a Girl's Night Out Recenzje Perfum

go_go_yubari
go_go_yubari

Przyjemne, owocowe perfumy, w których idealnie zbilansowano słodycz owoców wilczej jagody z cytrusową kwaskowatością. Jak na produkt marki essence, którą lubię, ale od której cudów nie oczekuję, są wyjątkowo nieoczywiste. Podoba mi się to, że do słodyczy wilczej jagody, dodano cierpkiej, a nawet odrobinę gorzkawej mandarynki - dzięki temu perfumy nabrały przestrzeni, nie są nudnym słodziakowym ulepem.

Trwałością, ani projekcją nie powalają, ale jako prezent dla nastolatki sprawdzą się idealnie. Po wodach essence spodziewałam się mdłej formuły, nudy i nijakości. Like a Girl's Night Out to zapach z charakterkiem - świetny poprawiacz nastroju :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Girl's Night Out, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Girl's Night Out, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Girl's Night Out marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Girl's Night Out marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino V Ete Jennifer Lopez Miami Glow Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Liz Claiborne Curve Crush Vera Wang Flower Princess Gin Tonic Gin Tonic Woman Jil Sander Sun Delight Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Juventus 1897 Woman S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red DSH Perfumes d´Anjou Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete