Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Like a Bad Girl essence dla kobiet

Like a Bad Girl essence dla kobiet

karmelowy
Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia Like a Bad Girl essence dla kobiet Zdjęcia

Like a Bad Girl marki essence to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Like a Bad Girl został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarny pieprz, brzoskwinia i cukier; nutami serca są czarna róża, frezja i jaśmin; nutami bazy są karmel, piżmo i cedr.

Czarny pieprz Brzoskwinia Cukier

Czarna róża Frezja Jaśmin

Karmel Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Like a Bad Girl by essence.

Like a Bad Girl Recenzje Perfum

Like a Bad Girl by essence 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Like a Bad Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Like a Bad Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Like a Bad Girl marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Like a Bad Girl marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 O Boticario Linda Women Secret w`eau Sunset Kate Spade Twirl Fiorucci Pin Up I M Funny Garage GRG John Galliano Parlez-Moi d’Amour Jil Sander Sensual Jil