Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Kiss essence dla kobiet

Kiss essence dla kobiet

migdałowy
kwaśny
Kiss essence dla kobiet Zdjęcia Kiss essence dla kobiet Zdjęcia Kiss essence dla kobiet Zdjęcia Kiss essence dla kobiet Zdjęcia

Kiss marki essence to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kiss został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są czerwona porzeczka, czarna porzeczka, jabłko i malina; nutami serca są malina i migdał; nutami bazy są wata cukrowa, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Czerwona porzeczka Czarna porzeczka Jabłko Malina

Malina Migdał

Wata cukrowa Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiss by essence.

Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum essence Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu essence Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiss marki essence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiss marki essence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Elizabeth Arden 5th Avenue Style Eclectic Collections Sonata Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Boadicea the Victorious Intense So...? So...? Sinful Angel Schlesser Ambre Frais Femme Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Femme Gres Caline Sweet Appeal Naomi Campbell Naomi