Marki » B » kwiatowe « Grupy

hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

hb01 marki biehl parfumkunstwerke to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. hb01 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henning Biehl. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czarna porzeczka, brzoskwinia, nuty zielone i bergamotka; nutami serca są róża, jaśmin, konwalia, irys, tuberoza i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czarna porzeczka Brzoskwinia Nuty zielone Bergamotka

Róża Jaśmin Konwalia Irys Tuberoza Ylang-ylang

Wanilia Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about hb01 by biehl parfumkunstwerke.

hb01 Recenzje Perfum

Ładne połączenie nieco syntetycznej brzoskwini z białymi kwiatami. Uroczy, słodki, bardzo kobiecy zapach – jest dość statyczny, nie rozwija się wcale, ale jest za to trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum biehl parfumkunstwerke hb01, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu biehl parfumkunstwerke hb01, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum hb01 marki biehl parfumkunstwerke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu hb01 marki biehl parfumkunstwerke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Gardenia Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Adidas Adidas Originals pour Femme Prince Matchabelli Aviance Night Musk Fabi Fabi Per Lei Chloe Chloe Lisy Kate Spade Kate Spade Jalaine Gardenia Norma Kamali Norma Kamali Red Flower Organic Perfume Champa Flirt! Flowerific Yardley Lily of the Valley