Marki » B » kwiatowe « Grupy

hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia hb01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

hb01 marki biehl parfumkunstwerke to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. hb01 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henning Biehl. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, czarna porzeczka, brzoskwinia, nuty zielone i bergamotka; nutami serca są róża, jaśmin, konwalia, irys, tuberoza i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Czarna porzeczka Brzoskwinia Nuty zielone Bergamotka

Róża Jaśmin Konwalia Irys Tuberoza Ylang-ylang

Wanilia Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about hb01 by biehl parfumkunstwerke.

hb01 Recenzje Perfum

Ładne połączenie nieco syntetycznej brzoskwini z białymi kwiatami. Uroczy, słodki, bardzo kobiecy zapach – jest dość statyczny, nie rozwija się wcale, ale jest za to trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum biehl parfumkunstwerke hb01, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu biehl parfumkunstwerke hb01, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum hb01 marki biehl parfumkunstwerke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu hb01 marki biehl parfumkunstwerke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush L`Occitane en Provence Cherry Blossom Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich L`Artisan Parfumeur Tubereuse Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Ted Lapidus Lovely Fantasme L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Ted Baker W Bruno Acampora Blu Caswell Massey Casma By Kilian Love and Tears