Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

eo02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

eo02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

eo02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia eo02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

eo02 marki biehl parfumkunstwerke to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. eo02 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Egon Oelkers. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, galbanum, kardamon i kolendra; nutami serca są jodła, róża, jaśmin, goździk (przyprawa), tymianek i dzięgiel; nutami bazy są cedr virginia, paczula, drzewo sandałowe, kadzidło, wanilia, cynamon, ambra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Galbanum Kardamon Kolendra

Jodła Róża Jaśmin Goździk (przyprawa) Tymianek Dzięgiel

Cedr Virginia Paczula Drzewo sandałowe Kadzidło Wanilia Cynamon Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about eo02 by biehl parfumkunstwerke.

eo02 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum biehl parfumkunstwerke eo02, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu biehl parfumkunstwerke eo02, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum eo02 marki biehl parfumkunstwerke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu eo02 marki biehl parfumkunstwerke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Azzaro Jetlag Joop! Jump Summer Temptation Karl Lagerfeld Kapsule Light Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Lorenzo Villoresi Garofano Odori Zafferano Abercrombie & Fitch Colden Lili Bermuda Somers Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Sinfonia di Note Poudre d'Epices Eden Classic Rapport