Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

al02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

al02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

al02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia al02 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

al02 marki biehl parfumkunstwerke to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. al02 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są mandarynka, cytryna amalfi, bergamotka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, róża, goździk (roślina), kardamon i cynamon; nutami bazy są francuskie labdanum, fasolka tonka, wanilia, wetyweria, paczula, drzewo sandałowe, piżmo i kadzidło.

Mandarynka Cytryna Amalfi Bergamotka Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Róża Goździk (roślina) Kardamon Cynamon

Francuskie labdanum Fasolka tonka Wanilia Wetyweria Paczula Drzewo sandałowe Piżmo Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about al02 by biehl parfumkunstwerke.

Obsession

al02 Recenzje Perfum

Sporo owoców – głównie śliwka i brzoskwinia w połączeniu z nieco metaliczną różą i kardamonem. Mocno ograny temat - zapach ładny, ale wtórny i do tego nietrwały.

zielona
zielona

Otwarcie ostre, korzenne i gorące, bez żadnej cytrusowej gry wstępnej. Morze pylistego cynamonu i lepkich kwiatowych soków - i pewność, że już to kiedyś wąchałam... Znam doskonale... Mózg nie pomaga, obklejona gęstymi kwiatami brnę dalej, aż do cynamonowo-paczulowej i nadal mocno ukwieconej bazy. Zapach bardzo mocny i kobiecy, w stylu lat 80tych.

Aż w końcu następuje oświecenie - to cartierowy Must z odrobiną Tentations w bazie. Piękny, ale niestety niezbyt odkrywczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum biehl parfumkunstwerke al02, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu biehl parfumkunstwerke al02, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum al02 marki biehl parfumkunstwerke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu al02 marki biehl parfumkunstwerke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Perry Ellis 360° Red for Men Victoria`s Secret Rapture Roger & Gallet Bouquet Imperial L`Artisan Parfumeur Safran Troublant DSH Perfumes Amber Sahlini Parfums Femininde Pacifica Mexican Cocoa Essentially Me Amber DSH Perfumes Jitterbug Kesling Sinai Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah