Marki » B » kwiatowe « Grupy

al01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

al01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn

al01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia al01 biehl parfumkunstwerke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

al01 marki biehl parfumkunstwerke to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. al01 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Arturetto Landi. Nutami głowy są galbanum, ananas, czarna porzeczka, brzoskwinia, malina, bergamotka i bazylia; nutami serca są frezja, fiołek, narcyz, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, konwalia, jaśmin, gardenia, heliotrop i orchidea; nutami bazy są wetyweria, irys, drzewo sandałowe, mech dębowy, piżmo i ambra.

Galbanum Ananas Czarna porzeczka Brzoskwinia Malina Bergamotka Bazylia

Frezja Fiołek Narcyz Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Konwalia Jaśmin Gardenia Heliotrop Orchidea

Wetyweria Irys Drzewo sandałowe mech dębowy Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about al01 by biehl parfumkunstwerke.

al01 Recenzje Perfum

Dość ładny, mocno kwiatowy zapach. Kwiatów jest cała masa, trudno mi nawet je wyodrębnić – na początku mieszają się one z owocami, później robią się ozonowo - metaliczne, a końcówka jest już słodsza, z delikatną wanilią - jest w tej końcówce coś przyjemnie szamponowego.

Nic specjalnego, ale nosiło się dość przyjemnie. Intensywność taka sobie - trzymał się skóry przez większość dnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum biehl parfumkunstwerke al01, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu biehl parfumkunstwerke al01, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum al01 marki biehl parfumkunstwerke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu al01 marki biehl parfumkunstwerke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Murmure Marc Jacobs Blush Bill Blass Bill Blass for Women Marks and Spencer Florentyna Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Lorenzo Villoresi Donna Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Loewe Gala de Dia Alberta Ferretti Alberta Ferretti Antonia`s Flowers Floret Coty Chanson de Nuit Oscar de la Renta Oscar Latin Light