Marki » B » kwiatowe « Grupy

b.e. becker.eshaya dla kobiet

b.e. becker.eshaya dla kobiet

b.e. becker.eshaya dla kobiet Zdjęcia b.e. becker.eshaya dla kobiet Zdjęcia b.e. becker.eshaya dla kobiet Zdjęcia

b.e. marki becker.eshaya to kwiatowe perfumy dla kobiet. b.e. został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są piwonia, konwalia i róża; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka

Piwonia Konwalia Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about b.e. by becker.eshaya.

b.e. Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum becker.eshaya b.e., ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu becker.eshaya b.e., możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum b.e. marki becker.eshaya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu b.e. marki becker.eshaya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Cherish Tous Summer Adidas Energy Game L`Erbolario Caprifoglio Marc Jacobs Daisy Bloom Xerjoff Ibitira Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Lisa Hoffman Madagarcar Orchid DSH Perfumes Nouveau Gardenia D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Fiorucci Pin Up I M Sensual Mojo LIVE NOW Inspired by New York