Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Golden Amber becker.eshaya dla kobiet

Golden Amber becker.eshaya dla kobiet

Golden Amber becker.eshaya dla kobiet Zdjęcia

Golden Amber marki becker.eshaya to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Golden Amber został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są liczi i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Mandarynka Bergamotka

Liczi Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Golden Amber by becker.eshaya.

Golden Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum becker.eshaya Golden Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu becker.eshaya Golden Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Golden Amber marki becker.eshaya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Golden Amber marki becker.eshaya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Diesel Plus Plus Masculine Prada Prada (Amber) Alfred Dunhill Dunhill Yves Rocher Voile d'Ambre Rochas Desir Pour Homme Kenzo Peace Herve Leger Herve Leger Etro Sandalo Arno Sorel Homme Mazzolari Lei Platinum J Mix 11