Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Corduroy Zirh dla mężczyzn

Corduroy Zirh dla mężczyzn

Corduroy Zirh dla mężczyzn Zdjęcia

Corduroy marki Zirh to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Corduroy został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, fasolka tonka, liść laurowy, cynamon, mandarynka, lawenda, cedr virginia, wanilia, grejpfrut, drzewo gwajakowe i kardamon.

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Fasolka tonka Liść laurowy Cynamon Mandarynka Lawenda Cedr Virginia Wanilia Grejpfrut Drzewo gwajakowe Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corduroy by Zirh.

Corduroy Recenzje Perfum

jaszczurus
jaszczurus

Odniosłem wrażenie, że dokonałem zakupu zwykłej wody bez jakiejkolwiek nuty zapachowe. Wielkie rozczarowanie. Naprawdę nie poczułem zupełnie nic.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Nie wiem nawet czy go nazwać zapachem, czy też cieniem, namiastką, echem zapachu. Potwornie zwiewny, delikatny i nietrwały. Jest dla mnie wypadkową trzech innych zapachów które znam- wetiwer pachnie identycznie jak w Encre Noire Lalique, zioła i cytrusy w oddali jak w Avon Patrick Dempsey II (flakon tez ma podobny kolor), a ciepłe, słodkie "wypełnienie" przypomina mi Fuse Oriflame. I właściwie to tyle. To dziwny zapach- doprawdy nie wiem, skąd tyle zachwytów i pozytywnych opinii w necie. Dla mnie jest dosyć męczący, bo jakby nie powiedzieć, trzy wymienione akcenty trochę się ze sobą kłócą. Najfajniejszy jest "motyw" ziołowy, ale trwa króciuteńko :-( Całość niestety przy samej skórze i dwóch godzin nie wytrzymuje... Cena nieadekwatna w ogóle do zawartości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zirh Corduroy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zirh Corduroy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corduroy marki Zirh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corduroy marki Zirh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity For Men Calvin Klein Obsession for Men Ted Lapidus Altamir Calvin Klein Contradiction Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Geoffrey Beene Grey Flannel Bvlgari Aqva Pour Homme Chanel Allure Pour Homme Davidoff Zino Davidoff Lalique Encre Noire Gucci Gucci Pour Homme Calvin Klein Escape Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Montblanc Legend Rouge Bunny Rouge Embers Versace Dreamer Mirato Malizia Uomo Vetyver Tom Ford Grey Vetiver Dolce&Gabbana D&G