Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Zippo Stardust Zippo Fragrances dla kobiet

Zippo Stardust Zippo Fragrances dla kobiet

kwaśny
Zippo Stardust Zippo Fragrances dla kobiet Zdjęcia Zippo Stardust Zippo Fragrances dla kobiet Zdjęcia

Zippo Stardust marki Zippo Fragrances to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zippo Stardust został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, kwiat migdałowca i czerwona porzeczka; nutami serca są biała róża, gardenia, Śliwka i kwiat brzoskwini; nutami bazy są mech dębowy, paczula i wanilia.

Bergamotka Kwiat migdałowca Czerwona porzeczka

Biała róża Gardenia Śliwka Kwiat brzoskwini

mech dębowy Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zippo Stardust by Zippo Fragrances.

Zippo Stardust Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zippo Fragrances Zippo Stardust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zippo Fragrances Zippo Stardust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zippo Stardust marki Zippo Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zippo Stardust marki Zippo Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Clarins Par Amour Toujour Gabriela Sabatini Elegance Salvatore Ferragamo Incanto Charms Cacharel Amor Amor Sunshine Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Tommy Hilfiger Tommy Girl Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Morgane le Fay Yellow Love & Toast Honey Nectar Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Kat Von D Adora