Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn

Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 4

Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Zippo Original Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia

Zippo Original marki Zippo Fragrances to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Zippo Original został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, liść fiołka i czerwone jabłko; nutami serca są lawenda, geranium, fasolka tonka, pieprz i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo kaszmirowe, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Liść fiołka Czerwone jabłko

Lawenda Geranium Fasolka tonka Pieprz Szałwia muszkatołowa

Wetyweria Paczula Drzewo kaszmirowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zippo Original by Zippo Fragrances.

Pure Police Pure DNA Homme

Zippo Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zippo Fragrances Zippo Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zippo Fragrances Zippo Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zippo Original marki Zippo Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zippo Original marki Zippo Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Kenzo Kenzo Homme Fresh Thierry Mugler Ice*Men Estée Lauder Pleasures Intense for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Aveda Chakra 2 Attraction Hugo Boss Boss In Motion Black Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Ted Baker M Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Annick Goutal Ninfeo Mio Kanøn Kanon for Men Detaille Escrimeur