Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Zippo Feelzone for Her Zippo Fragrances dla kobiet

Zippo Feelzone for Her Zippo Fragrances dla kobiet

Zippo Feelzone for Her Zippo Fragrances dla kobiet Zdjęcia

Zippo Feelzone for Her marki Zippo Fragrances to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Zippo Feelzone for Her został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, Śliwka, jabłko i bergamotka; nutami serca są frezja, konwalia, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo, karmel i wyszukane drewna.

Brzoskwinia Śliwka Jabłko Bergamotka

Frezja Konwalia Jaśmin Róża

Białe piżmo Karmel Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zippo Feelzone for Her by Zippo Fragrances.

Zippo Feelzone for Her Recenzje Perfum

dotpsot
dotpsot

Feelzone for Her jest.... Jak Light Blue, ale bardziej zabawne, bardziej radosne. Pierwsza aplikacja tą mieszanką i od razu skojarzenie z Light Blue przysłoniło całą resztę zapachu. Idealny dla młodych dziewcząt do szkoły, na uczelnię na pierwsze lata studiów. W miarę upływu lat na uczelni oraz nabytej dojrzałości nie spełni oczekiwań wymagających już Pań, nie dziewcząt. Ja najwidoczniej już wyrosłam z tego typu zapachów, które są oczywiste, nie potrafią zaskoczyć. Dobrze radzi sobie z wypełnianiem przestrzeni, którą zajmujemy, jest wyczuwalny ale nie drażni. Myślę, że warto korzystać z kompozycji w letnim okresie, dobrze sobie radzi z lekkim orzeźwieniem podczas ciepłych dni. Zdecydowanie dzienna wersja zapachu. Ewentualnie po szybkim prysznicu w ciągu dnia. Nie zdobył mojego uznania, o czym świadczy flakon (nawiązujący do metalowej zapalniczki) wypełniony w około 80%, od jakichś dwóch lat goszczący w mojej łazience. Niestety, zaliczył wiele wywrotek ze względu na bardzo cienką podstawę flakonu, która jest fatalna, niestabilna. Chwała za to, że jest płaski - ustawiam go ciasno pomiędzy inne flakony by nie rozbił się po upadku na podłogę z płytek. Idealnie się sprawdzi, jako prezent-niespodziankę dla młodej Panienki. Raczej mało będzie osób, którym coś tu nie zagra, kompozycja w całości jest dosyć poprawna.

nestlee
nestlee

Zapach faktycznie zgodny z opisem: wyczuwalne od razu wyraznie owoce takie jak jabłko i sliwka. Pozniej zapach przechodzi w ciezsze nuty, mniej "salatki owocowej", wyczuwalne białe pizmo, nuty drewna, dobrego drewna. Calosc tworzy wspaniała kompozycje, lekką, aczkolwiek elegancką i zwracającą uwagę. Jest to ten rodzaj zapachu, ze im wiecej czasu mineło od aplikacji, tym ciekawiej i ladniej pachnie. Polecam, ja nie moge o nim zapomniec. Dodatkowo mega oryginalny i fajnyn flakon :)

Zippo Feelzone for Her by Zippo Fragrances 3.67 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zippo Fragrances Zippo Feelzone for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zippo Fragrances Zippo Feelzone for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zippo Feelzone for Her marki Zippo Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zippo Feelzone for Her marki Zippo Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Mexx Mexx Pure for Her Hugo Boss Boss Woman Gabriela Sabatini Ocean Sun Avon Pur Blanca Naomi Campbell Cat Deluxe Avon Far Away Thierry Mugler Alien Jimmy Choo Jimmy Choo Guerlain Shalimar Mexx Mexx Man Summer Edition Bath and Body Works Sea Island Cotton The Body Shop Satsuma The Body Shop White Musk Libertine Salvador Dali ITISDREAM Zara Zara With Love Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Zara Zara Night Eau de Parfum Benetton Energy Woman The Body Shop Red Musk