Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn

Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn

Mam: 2

morski
Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia

Mythos marki Zippo Fragrances to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mythos został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i nuty morskie; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Nuty morskie

Róża Jaśmin

Paczula Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mythos by Zippo Fragrances.

Mythos Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zippo Fragrances Mythos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zippo Fragrances Mythos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mythos marki Zippo Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mythos marki Zippo Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Carolina Herrera 212 Men Chloe Chloe Collection 2005 Amouage Amouage Gold pour Homme Puma Man Kenneth Cole RSVP Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Paul Smith Paul Smith Men Etienne Aigner Aigner White Man Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Frederic Malle Dans Tes Bras Esteban Ambrorient Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki