Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn

Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn

Mam: 2

morski
Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia Mythos Zippo Fragrances dla mężczyzn Zdjęcia

Mythos marki Zippo Fragrances to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mythos został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i nuty morskie; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Nuty morskie

Róża Jaśmin

Paczula Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mythos by Zippo Fragrances.

Mythos Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zippo Fragrances Mythos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zippo Fragrances Mythos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mythos marki Zippo Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mythos marki Zippo Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Chevignon Chevignon 57 for Him Chanel Egoiste Platinum Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Escentric Molecules Molecule 01 Tom Ford Tom Ford for Men Elizabeth Arden Mediterranean Etro Royal Pavillon Etienne Aigner Suede Edition Women Lacoste Style in Play Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Divine L`etre Aime Homme