Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zara for Him Zara dla mężczyzn

Zara for Him Zara dla mężczyzn

Zara for Him marki Zara to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Zara for Him został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rosendo Mateu. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i jagody jałowca; nutami serca są gałka muszkatołowa i gin; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Jagody jałowca

Gałka muszkatołowa Gin

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara for Him by Zara.

Zara for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara for Him marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara for Him marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Ginestet Sauvignonne Guerlain Eau de Cologne du 68 Sisley Sisley Eau de 3 Bond No 9 Nouveau Bowery Caron Alpona Keiko Mecheri Sanguine Illume Happiology Bamboo & Agave Keiko Mecheri Mulholland Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest