Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Zara White Zara dla kobiet

Zara White Zara dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 8 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Zara White Zara dla kobiet Zdjęcia Zara White Zara dla kobiet Zdjęcia

Zara White marki Zara to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, magnolia, jaśmin i ambra.

Frezja Magnolia Jaśmin Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara White by Zara.

Miracle

Zara White Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Przyjemny zapaszek. Czysty, niewyrozniajacy sie, delikatny, przyjemny. Kupilam go za jakies smieszne pieniadze na Ebay, bo poszukuje zapachu frezji. White pachnie frezja, ale jest to frezja bardzo delikatna, utemperowana magnolia, troche brakuje mu pieprznej strony frezji. Poszukiwania trwaja:)

W sumie perfumami ciezko to nazwac, bo uzywam White kiedy nie mam ochoty niczym szczegolnym pachniec i wtedy udaja one moj wlasny zapach:)

Musze jeszcze dodac, ze zaraz po psiknieciu najbardziej czuc won alkoholu, doslownie czysty spirytus! Dopiero po kilku sekundach wylaniaja sie niesmiale kwiaty.

vertigo
vertigo

Cóż - to jest kolejna zrzynka Zary, tym razem pierwowzorem jest:
Lancome - MIRACLE.

Dla tych, którzy szukają wersji budżetowej Miracle + woleliby te perfumy delikatniejsze = bez pieprzu, oraz o łagodniejszej projekcji.

basia88
basia88

Białe ładne kwiatki,ale niestety dość syntetyczne.Ogólnie to żadna rewelacja i na pewno więcej nie kupię.Siostra kupiła pod wpływem chwili i dała mnie do wykończenia,ale psikałam nim też pokój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara White marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara White marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Givenchy Organza Indecence Lancome Miracle James Heeley Figuier Zara Fruity Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Penhaligon`s Elixir Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Adidas Adidas Active Bodies Christian Dior Dolce Vita Gucci Gucci Rush Tesori d`Oriente Fiore del Dragone ScentStory 24 Gold Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Chance Eau de Toilette Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Yves Saint Laurent Elle Histoires de Parfums 1876 Annick Goutal Heure Exquise Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense