Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zara Sugar Rose Zara dla kobiet

Zara Sugar Rose Zara dla kobiet

Mam: 1

Zara Sugar Rose marki Zara to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zara Sugar Rose został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi cytryna; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo i cedr.

Cytryna

Róża Jaśmin

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Sugar Rose by Zara.

Zara Sugar Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Sugar Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Sugar Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Sugar Rose marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Sugar Rose marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Naomi Campbell Winter Kiss Etro Musk Al-Rehab Lansy Pino Silvestre Pino Blue Eau D`Italie Paestum Rose Tom Ford Purple Patchouli Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Gres Fleur de Cabotine Guepard Espiegle Strange Invisible Perfumes Magazine Street Roberto Verino Gold Christopher Joseph Christopher Joseph