Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Zara Rose Zara dla kobiet

Zara Rose Zara dla kobiet

Zara Rose Zara dla kobiet Zdjęcia Zara Rose Zara dla kobiet Zdjęcia

Zara Rose marki Zara to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, frezja i piwonia.

Czerwone jagody Frezja Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Rose by Zara.

J`adore

Zara Rose Recenzje Perfum

natalciaz
natalciaz

Przyjemny :) Lubię go ale nie powala. Niezbyt trwały, delikatny. Wyczuwam aromat kwiatowy, ale nie jetem w stanie określić jaki. Perfumy zdecydowanie na dzień i dla młodej dziewczyny. Mam wrażenie, że ktoś robiąc go nie przyłożył się zbytnio :) aczkolwiek z wszystkich zapachów zary ten najbardziej przypadł mi do gustu.

vertigo
vertigo

Rose - chyba jeśli chodzi o kolor płynu :)
Bo Zara Rose to alternatywa budżetowa dla:
Dior - J'ADORE.
Trzeba przyznać, że całkiem to zgrabne.
Delikatniejsze i bardziej piżmowe niż pierwowzór.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Rose marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Rose marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

David & Victoria Beckham Intimately Beckham Abercrombie & Fitch Fierce Gucci Gucci Eau de Parfum Issey Miyake L'eau d'Issey Jennifer Lopez Eau de Glow Priscilla Presley Experiences Jennifer Lopez Glow Chloe Chloe Eau de Toilette Esprit Dynamic Life for Her Zara Zara Black Jennifer Lopez Sunkissed Glow Paris Hilton Paris Hilton Playboy Play It Lovely Davidoff Cool Water Game Loewe Aura Versace Red Jeans Sarantis C-Thru Pearl Garden Beyonce Midnight Heat Playboy Play It Sexy Marc Jacobs Dot