Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Zara Powdery Magnolia Zara dla kobiet

Zara Powdery Magnolia Zara dla kobiet

Mam: 6 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

wodny

Zara Powdery Magnolia marki Zara to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zara Powdery Magnolia został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są magnolia i róża; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka

Magnolia Róża

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Powdery Magnolia by Zara.

Chloe Eau de Parfum

Zara Powdery Magnolia Recenzje Perfum

patrycja27t
patrycja27t

Zapach jest ostry i kwaśny, podobny rzeczywiście do Chloe. Trwałość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Powdery Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Powdery Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Powdery Magnolia marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Powdery Magnolia marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Too Faced Love Hangover Seven Skies Belle Histoire Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne The Healing Garden Pure Joy Mariah Carey Forever Chloe Eau de Fleurs Neroli M. Micallef Ananda Laurence Dumont Musc Blanc Monsoon Elation Caswell Massey Lilac Keiko Mecheri Mogador Madonna Nudes 1979 Musical