Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Zara Man Zara dla mężczyzn

Zara Man Zara dla mężczyzn

Zara Man marki Zara to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Zara Man został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są neroli, szałwia i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon i pieprz; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Neroli Szałwia Bergamotka

Gałka muszkatołowa Kardamon Pieprz

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Man by Zara.

Zara Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Man marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Man marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Cacharel Amor pour Homme Sunshine Etro Anice Liz Claiborne Curve Chill for Men Karl Lagerfeld Kapsule Light Egofacto Jamais le Dimanche Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Jovan Sex Appeal Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Demeter Fragrance Always Energetic Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Lord`s Jester Dionysus