Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Zara Loves Shopping In Paris Zara dla kobiet

mleczny
orzechowy
Zara Loves Shopping In Paris Zara dla kobiet Zdjęcia

Zara Loves Shopping In Paris marki Zara to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zara Loves Shopping In Paris został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są wiśnia, malina i liczi; nutami serca są jaśmin, fiołek i frezja; nutami bazy są pralina, cedr i paczula.

Wiśnia Malina Liczi

Jaśmin Fiołek Frezja

Pralina Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Loves Shopping In Paris by Zara.

Zara Loves Shopping In Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Loves Shopping In Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Loves Shopping In Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Loves Shopping In Paris marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Loves Shopping In Paris marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Cioccolato Mon Amour Fondente Extra M. Micallef Note Vanillee Lollia Wish Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Cinnamon Bun Demeter Fragrance Marshmallow Voluspa Jasmine Brown Sugar UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Jessica Simpson Dessert Treats Candy