Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Zara Loves Shopping In Paris Zara dla kobiet

mleczny
orzechowy
Zara Loves Shopping In Paris Zara dla kobiet Zdjęcia

Zara Loves Shopping In Paris marki Zara to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zara Loves Shopping In Paris został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są wiśnia, malina i liczi; nutami serca są jaśmin, fiołek i frezja; nutami bazy są pralina, cedr i paczula.

Wiśnia Malina Liczi

Jaśmin Fiołek Frezja

Pralina Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Loves Shopping In Paris by Zara.

Zara Loves Shopping In Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Loves Shopping In Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Loves Shopping In Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Loves Shopping In Paris marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Loves Shopping In Paris marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Ralph Lauren Ralph Hot Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme The Body Shop Vanilla Lavanila Laboratories Vanilla Spice Patyka Ambre Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Aquolina Pink Sugar Sensual Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Avon Herve Leger Femme Bijan B Exquisite for Women Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache