Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Zara Girl Zara dla kobiet

Zara Girl Zara dla kobiet

Zara Girl marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zara Girl został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są herbata, konwalia i malina; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Herbata Konwalia Malina

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Girl by Zara.

Zara Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Girl marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Girl marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! All About Eve Hugo Boss Hugo XX Oriflame Delice Etienne Aigner Aigner White Woman Laura Mercier Eau Gourmande Violette Iceberg Iceberg Twice Ice Alain Delon Samourai Pinkberry Morgane le Fay Yellow S. Cute Sweet Amour Green Apple Sarantis B.U. Sexy s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Popy Moreni Popy Moreni de Fete