Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Zara Femme Zara dla kobiet

Zara Femme Zara dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Zara Femme marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zara Femme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka, zielone jabłko i pomelo; nutami serca są korzeń irysa, brzoskwinia i piwonia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Cytryna Amalfi Mandarynka Zielone jabłko Pomelo

Korzeń irysa Brzoskwinia Piwonia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Femme by Zara.

Zara Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Femme marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Femme marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Eau Fraîche Victoria`s Secret Very Sexy for Her Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Elizabeth Arden Red Door Shimmer Gres Pastel de Gres Massimo Dutti En Esencia Renee Snowpeach Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Girard New York Nights Fiorucci Pin Up I M Juicy Sinfonia di Note Petale Rose Francesco Smalto Fullchoke for Women