Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Zara Black Peony Zara dla kobiet

Zara Black Peony Zara dla kobiet

Zara Black Peony marki Zara to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zara Black Peony został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są frezja, różowa piwonia i piwonia; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka

Frezja Różowa piwonia Piwonia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zara Black Peony by Zara.

Flowerbomb
Black Peony

Zara Black Peony Recenzje Perfum

patrycja27t
patrycja27t

Trwałość przeciętna i to bardzo, ale podobieństwo do bombki jest bardzo duże, a cena atrakcyjniejsza. Słodki, lekki, taki jak lubię.

Hagakure
Hagakure

Ja uważam, że to najlepszy odpowiednik FB jaki w życiu wąchałam, a kiedyś ścigałam jego siostrzane zapachy z zainteresowania, no i ze względu na fakt, że FB produkuje koncern testujący na zwierzętach. Jeżeli chcecie mieć 100ml Flowerbomba za <50zł, teraz jest taka okazja. Nie wiem, jak z trwałością, ale mnie urzekła moc, soczystość i ta wyjątkowość, którą prawdopodobnie zapach zawdzięcza temu, że nie daje po nosie jakimiś potwornymi syntetykami: jest gęsto, lepko, bardzo owocowo i bardzo toffi, bardzo przyjemniutko ;)

Zara Black Peony by Zara 4.40 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Zara Black Peony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Zara Black Peony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zara Black Peony marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zara Black Peony marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Mangue - Passion Zara Fresia L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Toilette Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop Escada Ibiza Hippie Yves Saint Laurent Black Opium Zara Delicious Blossom IVR Swiss Group Eaudesalpes Mandarina & Arándano (ENERGIZANTE) Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume The Body Shop Mango The Body Shop Strawberry Escada Turquoise Summer Biotherm Eau d'Energie Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Escada Escada Island Kiss 2011 Ariana Grande Ari Escada Sunset Heat Moschino Cheap & Chic Chic Petals Escada Escada Rockin' Rio 2011 Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense