Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wild Rose Zara dla kobiet

Wild Rose Zara dla kobiet

Wild Rose marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, gardenia, fiołek, piżmo, ambra i róża.

Jabłko Gardenia Fiołek Piżmo Ambra Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Rose by Zara.

Wild Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Wild Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Wild Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Rose marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Rose marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sparkling Morgan Love Love de Toi Glossy Fragonard Soleil Hollister Socal Geoffrey Beene Chance Jennifer Lopez Live Platinum Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition M. Micallef Royal Muska Revlon Love Her Madly Rendezvous Playboy Play It Lovely Xerjoff Lua Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh