Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

White Jasmine Zara dla kobiet

White Jasmine Zara dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

White Jasmine Zara dla kobiet Zdjęcia White Jasmine Zara dla kobiet Zdjęcia

White Jasmine marki Zara to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Jasmine został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są jabłko i bambus; nutami serca są frezja, róża, konwalia, jaśmin i akord zieleni; nutą bazy jest ambra.

Jabłko Bambus

Frezja Róża Konwalia Jaśmin Akord zieleni

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Jasmine by Zara.

Noa

White Jasmine Recenzje Perfum

mangos
mangos

A mnie się bardzo podoba... mydełkowy, delikatny ( acz trwały) tańszy odpowiednik Noa Cacharel. Właściwie to podoba mi się bardziej niż wyżej wymienione. Jaśminowe to to one nie są,ale ja nie przepadam za przesadzonym jaśminem.

vertigo
vertigo

Koło jaśminu to nie stało.
Sztuczna mieszanka białych kwiatów o charakterze zapachu płynu do kąpieli w cenie 5 pln za litr.
Zara ma w swojej ofercie dużo lepsze zapachy, a i o ładniejszy i prawdziwszy jaśmin w niskiej cenie naprawdę nietrudno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara White Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara White Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Jasmine marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Jasmine marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Estée Lauder Beautiful Stella McCartney Stella Roberto Verino Eau de Verino Marc Jacobs Daisy Bloom Remy Latour L`elue Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Payot Pavlova Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 April Aromatics Jasmina Prada Infusion de Tubereuse Adolfo Dominguez Noche de Rosas