Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oriental Zara dla kobiet

Oriental Zara dla kobiet

karmelowy
Oriental Zara dla kobiet Zdjęcia

Oriental marki Zara to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i frezja; nutami serca są cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia i karmel.

Róża Frezja

Cedr Drzewo sandałowe

Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental by Zara.

Play It Sexy Pin Up
Liberte
So Elixir Bois Sensuel
Flowerbomb
Volutes

Oriental Recenzje Perfum

Mika
Mika

Mniam, mniam... Leżę sobie w zapachu, zajadam w myślach krówki, albo inne tofifkowe mordoklejki... :D
A tak serio...
Zapach kojarzy się z przyjemnym słodkim deserem. Takim, jaki zjadamy, gdy dopada nas chciejstwo pazerne na coś piekielnie słodkiego i kalorycznego.
Zapach jest smaczny i lepki - jeśli tak w ogóle można powiedzieć. Suchy zarazem, jakby coś pudrowego tam się wkradło, może róża z drzewem taki efekt daje.
Mimo słodkości, nie denerwuje mnie. Nie ładuje mi się aż po sam czubek głowy, tylko siedzi sobie spokojnie albo maszeruje wraz ze mną uśmiechnięty.
Plusem dla mnie jest jego niezmienność i trwałość całodniowa.
To niedrogi zapach na wieczór w ciepłej porze lub jesień i zimę.

2017
black_muffin
black_muffin

Przepiękny zapach, zdecydowanie mój ulubiony. Najpierw czuję karmel przełamany akordami cedru, po czasie całość się wysładza i wysubtelnia; pozostaje jedynie upajająca mieszanka karmelu, wanilii i drzewa sandałowego... Coś wspaniałego. Otulające, "komfortowe", słodkie, ale nieprzytłaczające.

2017
pachniewitch
pachniewitch

Kupilam w mega atrakcyjnej cenie...Ladny , slodki karmelowy zapach w klimacie Candy Prada...bardzo nietrwaly max 2 h.. Delikatny i sexy...bez specjalnej glebi...
Stusunek ceny do jakosci adekwatny..acz polecam, !

Ambra
Ambra

Wszystko pięknie ładnie na bloterze, pachnie nawet kilka dni, ale na moim nadgarstku po prostu znika szybciej niż zapach mydła do rąk. Obawiam się, że jest kompletnie nietrwały.

siemka2
siemka2

Troszkę przypomina flowerbomb - V&R. Dlatego od razu go kupiłam. Chyba ten karmel, wanilia i drzewo sandałowe dają taki efekt. Nie jest to to samo, ale bardzo mi go przypomina. Poza tym jest jakby łagodniejszy i świeższy.
Dla mnie na co dzień. Latem tylko na wieczór. I jego największa zaleta - CENA. No po prostu super. Za 100 ml. 45 zł. To mi się bardzo podoba. Polecam zapachy z ZARY. Bombkę można oszczędzać i używać tylko w wyjątkowych okazjach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Oriental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Oriental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior (new) Giorgio Armani Si Nina Ricci Nina Jimmy Choo Jimmy Choo Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Zara Zara Night Eau de Parfum Lancome La Vie Est Belle Donna Karan DKNY Delicious Night Hermes Eau des Merveilles Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Viktor&Rolf Bonbon Cacharel Liberte Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Lady Gaga Fame Paco Rabanne Black XS for Her Shiseido Zen Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Rocher Hoggar Versace Versense Rihanna Rebelle