Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oriental Zara dla kobiet

Oriental Zara dla kobiet

karmelowy
Oriental Zara dla kobiet Zdjęcia

Oriental marki Zara to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i frezja; nutami serca są cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia i karmel.

Róża Frezja

Cedr Drzewo sandałowe

Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental by Zara.

Play It Sexy Pin Up
Liberte
Flowerbomb
Volutes

Oriental Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Kupilam w mega atrakcyjnej cenie...Ladny , slodki karmelowy zapach w klimacie Candy Prada...bardzo nietrwaly max 2 h.. Delikatny i sexy...bez specjalnej glebi...
Stusunek ceny do jakosci adekwatny..acz polecam, !

Ambra
Ambra

Wszystko pięknie ładnie na bloterze, pachnie nawet kilka dni, ale na moim nadgarstku po prostu znika szybciej niż zapach mydła do rąk. Obawiam się, że jest kompletnie nietrwały.

siemka2
siemka2

Troszkę przypomina flowerbomb - V&R. Dlatego od razu go kupiłam. Chyba ten karmel, wanilia i drzewo sandałowe dają taki efekt. Nie jest to to samo, ale bardzo mi go przypomina. Poza tym jest jakby łagodniejszy i świeższy.
Dla mnie na co dzień. Latem tylko na wieczór. I jego największa zaleta - CENA. No po prostu super. Za 100 ml. 45 zł. To mi się bardzo podoba. Polecam zapachy z ZARY. Bombkę można oszczędzać i używać tylko w wyjątkowych okazjach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Oriental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Oriental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Si Zara Zara Night Eau de Parfum Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Cacharel Liberte Christian Dior Miss Dior (new) Jimmy Choo Jimmy Choo Chloe Chloe Eau de Parfum Givenchy Play For Her Shiseido Zen Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher Voile d'Ambre Lacoste Eau de Lacoste Yves Saint Laurent Paris Moschino Cheap & Chic I Love Love Diptyque Tam Dao Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Christian Dior Dior Homme Bottega Veneta Bottega Veneta Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Kenzo L'Eau par Kenzo