Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Flor de Azahar Zara dla kobiet

Flor de Azahar Zara dla kobiet

Flor de Azahar marki Zara to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Flor de Azahar został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Puig. Nutę głowy stanowi petitgrain; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutą bazy jest piżmo.

Petitgrain

Kwiat pomarańczy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flor de Azahar by Zara.

Flor de Azahar Recenzje Perfum

Flor de Azahar by Zara 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Flor de Azahar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Flor de Azahar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flor de Azahar marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flor de Azahar marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Extravagance d'Amarige Yves Rocher Neonatura Elevate Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Shiseido Relaxing Fragrance CB I Hate Perfume Wild Pansy Annick Goutal Des Lys Avon In Bloom by Reese Witherspoon Nicolas Danila European Gardens Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Marbert Energy Callaghan Lilith Farmacia SS. Annunziata Takis