Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Flor de Azahar Zara dla kobiet

Flor de Azahar Zara dla kobiet

Flor de Azahar marki Zara to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Flor de Azahar został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Puig. Nutę głowy stanowi petitgrain; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutą bazy jest piżmo.

Petitgrain

Kwiat pomarańczy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flor de Azahar by Zara.

Flor de Azahar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Flor de Azahar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Flor de Azahar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flor de Azahar marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flor de Azahar marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Safari Jo Malone White Jasmine & Mint Loewe Quizas, Quizas, Quizas Morgan My Morgan Pierre Balmain Vent Vert L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Woods of Windsor Lily of the Valley Boadicea the Victorious Magnificent Yves Rocher Nature Demeter Fragrance Pruning Shears Bath House Serenite