Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 2 Chcę: 2

karmelowy
kokosowy
Crème Brûlée Zara dla kobiet Zdjęcia Crème Brûlée Zara dla kobiet Zdjęcia

Crème Brûlée marki Zara to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Crème Brûlée został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mleko kokosowe i brzoskwinia; nutami serca są karmel i wanilia; nutami bazy są drzewo sandałowe i heliotrop.

Mleko kokosowe Brzoskwinia

Karmel Wanilia

Drzewo sandałowe Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crème Brûlée by Zara.

Gold Sugar

Crème Brûlée Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Crème Brûlée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Crème Brûlée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crème Brûlée marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crème Brûlée marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy mark. mark Jewel Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Alain Delon Samourai Woman Love Gold O Boticario Linked She Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Coty Ici Faberlic O Feerique Sensuelle Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Bjorn Borg Love All Vivid Violet Strange Invisible Perfumes Vacances