Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Applejuice Zara dla kobiet

Applejuice Zara dla kobiet

Mam: 8 Chcę: 2

Applejuice Zara dla kobiet Zdjęcia

Applejuice marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Applejuice został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są jabłko i grejpfrut; nutą serca jest róża; nutą bazy jest piżmo.

Jabłko Grejpfrut

Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Applejuice by Zara.

Chance Eau Tendre
Daisy

Applejuice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Zara Applejuice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Zara Applejuice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Applejuice marki Zara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Applejuice marki Zara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Zara Fruity Britney Spears Believe Chanel Chance Eau de Toilette Calvin Klein Truth Jil Sander Jil Lanvin Oxygene Giorgio Armani Emporio Armani Lei Thierry Mugler Womanity Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose Oscar de la Renta So de la Renta Salvador Dali Sun & Roses Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Kenzo Ca Sent Beau Lancome Hypnose Avon Far Away Infinity Yves Saint Laurent In Love Again Moschino Cheap & Chic I Love Love Avon Always Salvador Dali Laguna Jimmy Choo Jimmy Choo