Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sanderling Yves de Sistelle dla kobiet

Sanderling Yves de Sistelle dla kobiet

ziołowy
Sanderling Yves de Sistelle dla kobiet Zdjęcia

Sanderling marki Yves de Sistelle to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, nagietek i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, esencja różana i bez; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Bergamotka Nagietek Nuty zielone

Jaśmin Esencja różana Bez

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sanderling by Yves de Sistelle.

Coco Mademoiselle

Sanderling Recenzje Perfum

guest_
guest_

Koło kwiatowo-szyprowych perfum chodzę jak pies koło jeża, ale niestrudzenie testuję, szukając tych, które zdejmą jakąś klątwę rzuconą na mnie. Albowiem szyprowo-kwiatowe katują mój nos świdrem (np Gres Cabotine klasyk), a potem umykają w nieznane chyłkiem nie mówiąc do widzenia.
A tu bardzo miła niespodzianka. Otwarcie mocne, radosne, bergamotki nie żałowano, szczęśliwie lubię ją w dużych ilościach. Tuż za nią wibrują zieloności, czuję białą i zieloną herbatę, ale nie tę ponuro-szaro-piołunową z Green Tea E.A. tylko lekką, wesołą, świeżo zaparzoną i dalej - kwiaty, na mnie przede wszystkim lilak, potem jaśmin i w tle róża.
Wszystkie te kwiaty podane są pastelowo, róża nie jest ciężka, purpurowa, omdlewająca, wzięta prosto z dramatu rozdartych serc, ale pastelowo-różowa, optymistyczna, ze słonecznej grządki przydomowego ogrodu, nie puszy się, że jest królową.

W sumie powstał uroczy, radosny kwieciuch w optymistycznej tonacji o dość dobrej trwałości ok 5 godzin, na mojej skórze jest to całkiem przyzwoity wynik. W dzisiejszej słonecznej, bardzo ciepłej aurze prezentowały się po prostu ślicznie.Potwierdzam podobieństwo do Coco Mademoiselle Chanel.

Wygląda na to, że Yves de Sistelle wchodzi na rynek perfum prężnym krokiem. Tak trzymać.

(p.s. Powyższa recenzja należy do Tam :), wylogowało mnie i poszło jako "gość").

Sanderling by Yves de Sistelle 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves de Sistelle Sanderling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves de Sistelle Sanderling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sanderling marki Yves de Sistelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sanderling marki Yves de Sistelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Ralph Lauren Pure Turquoise Avon Occur! Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Tom Ford White Patchouli Emilio Pucci Vivara Silver Edition Menard Merefame Perfumer`s Workshop Samba Nova Pierre Cardin Choc de Cardin Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Auguste Esprit de Chine Long Lost Perfume Maroc