Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Princesse du Sahara Yves de Sistelle dla kobiet

Princesse du Sahara Yves de Sistelle dla kobiet

Princesse du Sahara marki Yves de Sistelle to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, Śliwka i morela; nutą serca jest lilia wodna; nutami bazy są wanilia, piżmo, ambra i nuty drzewne.

Brzoskwinia Śliwka Morela

Lilia wodna

Wanilia Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princesse du Sahara by Yves de Sistelle.

Princesse du Sahara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves de Sistelle Princesse du Sahara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves de Sistelle Princesse du Sahara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princesse du Sahara marki Yves de Sistelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princesse du Sahara marki Yves de Sistelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Celine Dion Belong Nanette Lepore Shanghai Butterfly Parlux The Phantom of the Opera Jeanne Arthes Made In Love Marilyn Miglin Divine Ava Luxe Rosa de la Luz essence Secret Love Perry Ellis Reserve Essentially Me Fauve Gabriela Sabatini Summer Lee Cooper Originals Ladies