Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Yvresse Eau de Toilette Legere Yves Saint Laurent dla kobiet

Yvresse Eau de Toilette Legere Yves Saint Laurent dla kobiet

Yvresse Eau de Toilette Legere Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Yvresse Eau de Toilette Legere marki Yves Saint Laurent to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yvresse Eau de Toilette Legere został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są nektarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są mimoza, bez i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula i mech dębowy.

Nektarynka Liść czarnej porzeczki

Mimoza Bez Róża

Wetyweria Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yvresse Eau de Toilette Legere by Yves Saint Laurent.

Yvresse Eau de Toilette Legere Recenzje Perfum

Sorceress
Sorceress

Moja recenzja może nie być do końca obiektywna, bo jako sympatyk Yvresse EDT za Yvresse Legere EDT złapałam raczej z chęci znalezienia zamiennika. Yvresse Legere to ładny, kwiatowy zapach który nie ma niemal nic wspólnego z Yvresse EDT. Zasadniczą wonią są tutaj kwiaty, wśród których wiedzie prym mimoza. Sam zapach się za bardzo nie rozwija, jest raczej bliskoskórny. Nie jestem fanką.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Yvresse Eau de Toilette Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Yvresse Eau de Toilette Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yvresse Eau de Toilette Legere marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yvresse Eau de Toilette Legere marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Chanel Chance Eau Fraiche Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Clarins Sunshine Fragrance Krizia Krizia Donna Istinto Prince Matchabelli Cachet Estée Lauder Aliage Pierre Balmain Ivoire de Balmain Molinard Une Histoire de Chypre Sisley Eau du Soir 2008 Pierre Cardin Choc de Cardin Mila Schön `80