Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Yves Saint Laurent Pour Homme Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Yves Saint Laurent Pour Homme Yves Saint Laurent dla mężczyzn

ziołowy

Yves Saint Laurent Pour Homme marki Yves Saint Laurent to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Yves Saint Laurent Pour Homme został wydany w 1971 roku. Nutami głowy są lawenda, werbena cytrynowa, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są rozmaryn, goździk (roślina), szałwia muszkatołowa, brazylijskie drzewo różane, geranium i majeranek; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wetyweria i cedr.

Lawenda Werbena cytrynowa Petitgrain Bergamotka Cytryna

Rozmaryn Goździk (roślina) Szałwia muszkatołowa Brazylijskie drzewo różane Geranium Majeranek

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yves Saint Laurent Pour Homme by Yves Saint Laurent.

Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy

Yves Saint Laurent Pour Homme Recenzje Perfum

Lincoln
Lincoln

Jako fan typowych klasyków, burząc się dotychczas na określanie zapachów mianem 'dziadkowych' czy 'geriatrycznych', miałem okazję zrozumieć antyfanów tej rangi pachnideł. Zakupiłem odlewkę, i użyłem ostatnie czasy globalnie. Fakt, jest piękna, słoneczna cytryna, ale po chwili schodzi z areny, ustępując nutom szaletu. Tak, mocne wcielenie środka do czyszczenia toalet. I samego szaletu lub czegoś, co czuć zasuszoną krwią, co mocno drażni. Zarzuca się wszech-znanemu Kouros'owi wonienie kolokwialnie mówiąc kiblem, lecz w moim przypadku tam nie wyczuwam w ten sposób odpychających nut, w porównaniu do starszego Pour Homme. Poza toaletą, tym razem nie ja, lecz moja siostra stwierdziła, że pachnę niczym niedzielne prasowanie koszuli starym żelazkiem Predom podczas wyjścia do przysłowiowego wujka Władysława na imieniny ;-). Jako ciekawostkę podam, że kiedyś wcześniej miałem przez przypadek na zgięciu nadgarstka odrobinę tego, Laurentowskiego klasyka podczas zimowego, mroźnego dnia. I wtedy był fajny.

Podsumowując: nigdy nie powiem, że jakieś klasyczne perfumy śmierdzą, czy walą dziadem. To zwyczajne prostactwo. YSL PH ( broń Boże! ) też nie śmierdzi. Jego niewielka, testowa ilość, akurat podczas mroźnej aury pachnie całkiem ciekawie, lecz po czasie mnie odpycha. Jedyna szansa na nasz duet będzie wtedy, gdy kiedyś uda mi się wziąć udział w konkursie elegancji podczas zlotu motoryzacyjnych youngtimerów, ubrany w kraciastą marynarkę, będąc za kierownicą oldschoolowego Mercedesa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yves Saint Laurent Pour Homme marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yves Saint Laurent Pour Homme marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Diptyque Philosykos Aveda Chakra 1 Motivation Antica Farmacista Lustrous Fire Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Shantara Shaman O Boticario Arbo Annick Goutal Ninfeo Mio D.S. & Durga Juniper D.S. & Durga Royal Purpure Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco