Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Yves Saint Laurent dla kobiet

Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1

Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka i mandarynka; nutami serca są magnolia, kwiat wiśni i brzoskwinia; nutami bazy są cedr virginia, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Gruszka Mandarynka

Magnolia Kwiat wiśni Brzoskwinia

Cedr Virginia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 by Yves Saint Laurent.

Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Rance 1795 Eugenie Avon Celebre Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Ulric de Varens Mini Love Lollia Inspire Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy O Boticario Femme.com Love Passport One Love Blue Q Cute As Hell Victoria`s Secret Endless Love Escada Taj Sunset