Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Yves Saint Laurent dla kobiet

wiśniowy
wodny
Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 marki Yves Saint Laurent to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka i gruszka; nutami serca są magnolia i wiśnia; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Mandarynka Gruszka

Magnolia Wiśnia

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 by Yves Saint Laurent.

Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 Recenzje Perfum

Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 by Yves Saint Laurent 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Intense 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Intense 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Young Sexy Lovely Collector Intense 2007 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Yves Saint Laurent Y Christian Dior Miss Dior Cherie Gucci Gucci Rush Vivienne Westwood Libertine Esteban Secrete Afrique Jasper Conran Jasper Conran Her Chevignon Forever Mine for Women DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) En Voyage Perfumes Peche noir Rihanna Reb'l Fleur ID Parfums Vertige Azzaro Azzaro Duo Women