Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są kwiat wiśni i magnolia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Gruszka

Kwiat wiśni Magnolia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 by Yves Saint Laurent.

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Anna Sui Secret Wish Magic Romance Mexx Fly High Woman Puma Puma Limited Edition Woman Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Nanette Lepore Nanette Lepore Celine Collection Pastel Victoria`s Secret Love Rocks Cofinluxe Watt Pink Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Bath and Body Works Orange Sapphire Christophe Guillarme Le Tapis Rouge