Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Young Sexy Lovely Yves Saint Laurent dla kobiet

Young Sexy Lovely Yves Saint Laurent dla kobiet

Young Sexy Lovely Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Young Sexy Lovely marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Young Sexy Lovely został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka i włoska mandarynka; nutami serca są kwiat wiśni, brzoskwinia i magnolia; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Czarna porzeczka Gruszka Włoska mandarynka

Kwiat wiśni Brzoskwinia Magnolia

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Young Sexy Lovely by Yves Saint Laurent.

Eau Mega
Miss Dior Blooming Bouquet

Young Sexy Lovely Recenzje Perfum

chjena
chjena

Young Sexy Lovely - jasne, widać tutaj oczywiste nawiązanie do skrótu YSL, ale jakoś tak ten tytuł godny popowego hitu lata w Radiu Eska nie budzi moich skojarzeń z marką z, bądź co bądź, długoletnim stażem w modowych kręgach. Zgadza się, że ta świeżość różowych kwiatów i delikatne skórki owoców idealnie pasują do młodej dziewczyny. Na swoje prywatne potrzeby prawdopodobnie nazwałabym ten zapach "Juene et jolie", idąc tropem francuskiego filmu z 2013 r. Niby niewinna, uroczo naturalna nastolatka z dobrego domu, w sposób wyrachowany korzysta ze swoich wdzięków, oddając się w ręce starszych mężczyzn w hotelowych pokojach. Mogłaby pachnieć wówczas YSL, co tylko podkreśliłoby jej młodość, niczym dopiero dojrzewającej, kwietniowej magnolii... Perfumy są nieco musujące, jak łyk schłodzonego białego prosecco, przypominam jednak, że bohaterka filmu raczej się nie upijała, choć lubiła zwilżyć wargi kropelką alkoholu.

Osobiście lubię kwiatowe kompozycje, które wyróżniają się czymś szczególnym na tle innych, a tutaj poza afirmacją młodości nie ma nic więcej... Na szczęście jeszcze (!) nie muszę odejmować sobie lat, więc flakon bez żalu puszczam w świat, niech ucieszy kogoś innego.

Young Sexy Lovely by Yves Saint Laurent 3.00 out of 5 based on 16 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Young Sexy Lovely marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Young Sexy Lovely marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy Me Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Versace Yellow Diamond Trussardi Trussardi Delicate Rose Yves Saint Laurent Nu Gucci Gucci Eau de Parfum II Kenzo Kenzo Amour Bvlgari Jasmin Noir Gucci Gucci Guilty Yves Saint Laurent Belle d`Opium Salvatore Ferragamo Signorina Donna Karan DKNY Nina Ricci Nina Thierry Mugler Alien Lanvin Eclat d’Arpège Lancome Hypnose Giorgio Armani Idole d`Armani Givenchy Ysatis Moschino Cheap & Chic I Love Love