Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

YSL Paris L'Edition Venini Yves Saint Laurent dla kobiet

YSL Paris L'Edition Venini Yves Saint Laurent dla kobiet

YSL Paris L'Edition Venini Yves Saint Laurent dla kobiet Filmy
YSL Paris L'Edition Venini Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

YSL Paris L'Edition Venini marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, YSL Paris L'Edition Venini został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są mimoza, kwiat pomarańczy, nuty zielone, róża, Łodygi porzeczki, głóg, hiacynt, bergamotka, nasturcja i geranium; nutami serca są lilia, ylang-ylang, irys, jaśmin, konwalia, fiołek, róża i kwiat lipy; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, heliotrop i cedr.

Mimoza Kwiat pomarańczy Nuty zielone Róża Łodygi porzeczki Głóg Hiacynt Bergamotka Nasturcja Geranium

Lilia Ylang-ylang Irys Jaśmin Konwalia Fiołek Róża Kwiat lipy

Irys Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Heliotrop Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about YSL Paris L'Edition Venini by Yves Saint Laurent.

YSL Paris L'Edition Venini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent YSL Paris L'Edition Venini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent YSL Paris L'Edition Venini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum YSL Paris L'Edition Venini marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu YSL Paris L'Edition Venini marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee L`Occitane en Provence Eau de Miel Annick Goutal Quel Amour! Keiko Mecheri Jasmine Novae Plus Papillon Prescriptives Flirt Victoria`s Secret Satin Rose de Mai O Boticario Royalty Yosh White Flowers 1.41 Jalaine Gardenia Regency Cosmetics Sultre Susanne Lang Sula Stiletto Musk