Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

Y Yves Saint Laurent dla kobiet

Y Yves Saint Laurent dla kobiet

aldehydowy
Y Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Y Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Y Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Y marki Yves Saint Laurent to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Y został wydany w 1964 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Amic. Nutami głowy są aldehydy, wiciokrzew, gardenia, nuty zielone, brzoskwinia, mirabelka i galbanum; nutami serca są tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, hiacynt, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, benzoes, cywet, mech dębowy, wetyweria i styraks.

Aldehydy Wiciokrzew Gardenia Nuty zielone Brzoskwinia Mirabelka Galbanum

Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Benzoes Cywet Mech dębowy Wetyweria Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Y by Yves Saint Laurent.

English Lavender

Y Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Y, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Y, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Y marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Y marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Yves Saint Laurent Paris Rochas Femme Rochas Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Molinard Habanita Givenchy Ysatis Boucheron Initial Nina Ricci L'Air du Temps Sisley Eau du Soir Chanel Chanel No 5 Eau de Cologne Guerlain Shalimar Rochas Madame Rochas Rochas Byzance Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Cartier La Panthere Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Weil Antilope Christian Dior Dune Van Cleef & Arpels First